Ankara’nın en büyük halı yıkama fabrikası olarak 20 yıldır Ankara da hizmet vermekteyiz. 6 şube ve yaygın servis ağımızla 1000 m2 kapalı alanda kesintisiz hizmet sunmaktayız. Tam otomatik makina ve ekipmanlarla makina halısı, el dokuma halıları, nepal, step,  yorgan ve battaniyeleriniz özenle yıkanmaktadır. 
 Fabrikamıza gelen halılarınız halı cinslerine göre ayrılır ve uygun yıkama sistemi ile yıkanır. Halı yıkama aşamalarımız sırasıyla  şöyledir ; 
1 : TOZ ALMA AŞAMASI 
 Halılar fabrikamıza geldikten sonra cinslerine göre ayrılır ve yıkamaya girmeden önce son sistem toz alma makinaları ile tozları alınmaktadır. Bu işlem sırasında Halıların içerisindeki toz, kum, saç kılları ve tüylerden arındırılmış olur.
2 : DEZENFEKTE
 Halılarınız toz alma makinasından çıktıktan sonra Almanya dan getirtmiş olduğumuz dezenfekte ilaçları ile halıların içerisinde bulunan  mikroplardan arındırılmaktadır. Tamamen bitkisel olan bu ilaçlarımız hiç bir şekilde zaralı değildir.
3 : YIKAMA ÖNCESİ LEKELERE LOKAL İŞLEM
 Dezenfekte edilen halılar otomatik makinalarda yıkamaya girmeden önce halı üzerindeki çıkması zor olan lekelere özel ilaçlarla lokal işlem uygulanmaktadır.
4 : OTOMATİK YIKAMA İŞLEMİ
 Halılarınız bu aşamada son sistem bantlı halı yıkama makinalarından tek tek geçmektedir. Otomatik makinalarımız her halı cinsine göre üretilmiş olup halılara zarar vermeden hassas bir şekilde yıkama yapılmaktadır. makinanın içerisinde bulunan deterjan depoları halılara belirli miktarda bitkisel deterjanlar püskürterek bol su ile yıkamaktadır . her halının yıkaması ve durulanması sırasında halının büyüklüğü ve küçüklüğüne göre yaklaşık  ( 150 ile 400 litre ) su harcanmaktadır.
5 : HALI SIKMA ( SANTRİFÜJ ) AŞAMASI
 Halılar otomatik makinalarda yıkandıktan ve durlama yapıldıktan sonra ; rulo sıkma makinalarında sıkılmaktadır. Sıkma işlemi bittikten sonra halılar makinadan nemli bir şekilde çıkmaktadır. sıkma sırasında halılar hiçbir şekilde zarar ve deforme olmaz.
6 : KURUTMA 
 Halılar sıkma makinasından çıktıktan sonra fabrikamızın  asma alanlarına götürülerek havalandırmaya bırakılmaktadır.
7 : PAKETLEME
 Halılar kurutma alanlarından tek tek toplanarak kalite kontrol alanlarına götürülür. Burada halılar bir kez daha kontrol edilerek Ankara genelindeki şubelerimize gönderilmek üzere tek tek paketlenir.