Firmamızın profesyonel temizleme hizmetleri arasında battaniye yıkama hizmeti de mevcuttur.  Yorgan yıkama ve battaniye gibi nadir yıkanan eşyalar maalesef mayt ve akar yuvası olmaktadır. Bunun önüne geçmek için yılda en az 1 kere battaniye ve yorganların yıkanması büyük önem taşır.
Günlük kullandığınız battaniyeler zamanla kirlenecektir. Belirli aralıklarla hijyen ve sağlığınız için battaniyelerin yıkanması gerekir. Evlerinizdeki mevcut çamaşır makinelerinde battaniyeler yıkanmaz. Ev tipi çamaşır makinelerinin tamburu küçük olduğu için battaniyeler tambura sıkışarak sağlıklı temizlenemez. Bu sebeple de battaniyeniz kırışıp keçelenerek, dokusu bozulacaktır.
Bu gibi sorunlarla karşılaşmamanız için battaniyelerinizi kendiniz yıkamak yerine profesyonel battaniye yıkayan firmalara temizletmenizi tavsiye ediyoruz. SİZİN halı yıkama firmamızda profesyonel büyük makineler ve profesyonel deterjanlarla battaniyeler titiz bir yıkama işleminden geçmektedir. Battaniyeleri sanayi tipi kurutma makineleri ile kurutuyoruz. Hiç bir şekilde battaniyelerinizde bozulma olmaz.
   Battaniye yıkama Ankara firması olan SİZİN yatak, koltuk, halı ve yorgan yıkama hizmetlerinin yanında battaniye yıkama hizmeti de sunmaktadır. Özel battaniye yıkama makinesi ile battaniyelerinizi en hijyenik şekilde yıkamaktadır. Battaniyelerinizde oluşan kirler ve lekeler sökülüp atılarak tertemiz ilk günkü gibi battaniyelere kavuşabilirsiniz. Battaniyenizin kumaşına ve türüne özel battaniye yıkama programı ile battaniyenize zarar verilmeden temizlenmektedir. Müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen firmamızda en uygun fiyatları bulabilirsiniz. Battaniye yıkama fiyatları Ankara firmaları arasında en uygun fiyatlar Detay Temizlik firmamızdadır.