Koltuk Yıkama Ankara Firması olarak;  Ankara genelinde müşterilerimize kesintisiz hizmet sunmaktayız. Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla koltuk takımlarınız, çekyat ve yataklarınız yerinde itina ile temizlenmektedir. Son sistem makineler ile bitkisel deterjanlarla en iyi temizliği uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.
      Profesyonel bir temizlik için kesinlikle doğru yerdesiniz. Öncelikle koltuk yıkama titizlikle yapılması gereken bir işlemdir.. Koltuk yıkamada 20 yılın verdiği deneyimle siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunmaktayız. Evlerde özelikle dikkat edilmesi gereken şeylerden biride koltukların silinmesi işlemidir. Evlerde elle koltuk silindikçe koltukların bütün kirleri ve pislikleri koltuğun içerisinde bulunan süngere iyice yerleşir. ilk etapta koltuk temizlendi gibi görünse de zamanla bu kir ve pislikler kusma yaparak koltuğun hem daha kir gözükmesine hemde kumaşın çürümesine neden olur. Önemli olan sadece bu değil sağlık açısından da son derece zararlı bir ortam oluşmaktadır.
  SİZİN Halı ve  koltuk yıkama Ankara firması olarak ; bünyemizde bulunan yerinde yıkama ekiplerimiz evlerinizde bulunan koltuk, çekyat, duvardan duvara halılarınızın temizliğini son derece titizlikle ve profesyonelce yapmaktadır. 
  Randevu sistemi ile çalışan ekiplerimiz önceden belirlediğimiz gün ve saatte ev ve iş yerlerinize gelerek sırasıyla şu işlemleri uygulamaktadır .
   1. KOLTUK YIKAMA RANDEVUSU ALAMA
  Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak için koltuk yıkama ve yerinde halı yıkama işlemlerimizi randevu sistemi ile gerçekleştirmekteyiz. Koltuk ve duvardan duvara halılarınızı yıkatma dan en az 3 gün önceden firmamızdan randevu alarak bu işlemi yapmanızda fayda olacaktır. Çünkü zaman herkes için çok değerlidir.
   2. YIKAMA ÖNCESİ TOZ ALMA
  Koltuk veya duvardan duvara halılarınızın yıkama işlemi olmadan önce kırılacak eşyalar sağlam bir yere alınır. Daha sonra koltuklara uygun yıkama yapılacak bir yere alınır. Yıkama işleminden önce koltuk üzerindeki ve içerisindeki kir, mayk ve mikroplar yüksek vakum gücü olan makineler ile tozları itina ile alınır.
   3. LEKELERE LOKAL İŞLEM
  Yıkama işleminden önce koltuk veya halıların üzerindeki lekelere Yurt dışından  özel olarak getirttiğimiz leke çıkarıcılar ile lokal işlem yapılarak yıkamadan sonra lekelerin çıkması sağlanır.
   4. KOLTUK FIRÇALAMA SİSTEMİ
  Koltuklara bu aşamada önce tek tek koltuklara önceden hazırlanmış bitkisel deterjanlarla koltuğun üzerine makine ile deterjanlı ilaçlarla su ile birlikte püskürtülerek yumuşatılır. Daha sonra hassas koltuk fırçalama marinası ile koltuğun her yeri güzel bir şekilde fırçalanır. Koltuk fırçalaması sırasında en çok dikkat ettiğimiz şeylerden biride koltukların kol ve baş koyma yerleridir. Sizlerde bilirsiniz ki koltukların en çok kol ve baş koyma yerleri kirlenir ve yağlanır. Bu bölgelere bir kaç defa işlem uygulanmaktadır.
   5. DURULAMA ve VAKUMLAMA
  Koltuklar güzel bir şekilde fırçalandıktan sonra koltuğun üzerindeki bütün kirli sular sırasıyla yüksek çekim gücü olan makinelerimiz ile çekilmektedir. Kirli sular çekildikten sonra makinamızın içine temiz su koyularak tekrardan koltuğunuza durulama işlemi yapımaktadır. 
   6. HAVALANDIRMA
  Yıkama ve durulama işlemleri bittikten sonra koltukları tekrar istediğiniz yere koyarak havalandırmaya bırakmak gerekir. Havalandırmada dikkat edilmesi gerek şeylerden biride kapı veya pencerelerden  en az 2 adedini açık bırakmanız daha iyi olacaktır. Yaz aylarında koltukların  yıkandıktan sonra kuruma süresi kumaşın cinsine göre en az 2 en çok 4 saattir. kış aylarında ise 4 veya 7 saattir.