Profesyonel hizmet çatısı altında sizlere Ankara da oto koltuk yıkama desteği sağlıyoruz. Firmamız bünyesinde bu alanda büyük bir tecrübe sahibi çalışanlarımız eşliğinde, son teknoloji sistemleri kullanmaktayız. Söz verdiğimiz zaman içerisinde adresinize gelerek koltuklarınızın en diplerine iniyor, mekanınızda hijyenik bir ortam yaratıyoruz. Özellikle gözle görülmeyen bazı bakteri ve mikroorganizmalar insan sağlığını tehdit eder. Yapılacak olan bireysel temizlik ise bu mikropların arınmasına olanak vermez. Bu yüzden özel şampuan çeşitleri kullanılmalı ve güçlü bir vakuma sahip olan makineler değerlendirilmelidir. Sağlığınızı ön plana aldığımız çalışmalarımız dahilinde, koltuklarınızı köşe bucak bütün farklı yerlerine yerleşmiş bakteri ve mikroorganizmaların tamamen arındırılmasına olanak vermekteyiz. Bu sayede ailenizle beraber güven içerisinde yaşamınıza devam edebilir, sağlıkla oturabilirsiniz.
Üstün teknoloji, doğru ekipman ve profesyonel personel bileşimleri etrafında sunduğumuz araç koltuk temizleme ve yıkama hizmetinde araçlarınızın koltuk, tavan ve taban dahil olmak olmak üzere kumaş döşemeli tüm bölgelerini yıkıyor, patenti firmamıza ait Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyonlu yıkama yöntemimiz ile yalnızca araç koltuğu yıkamada değil halı ve koltuk yıkama kapsamındaki tüm hizmetlerde % 100 hijyen standartlarını yakalamanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Klasik araba koltuğu temizleme tekniklerinden farklı olarak bizim kullandığımız teknik;
  • Aracınızda herhangi bir şekilde kir, bakteri ve mikroorganizma bırakmaz,
  • Aracınızın ferah bir kokuya sahip olmasını sağlar,
  • Koltuklarınızın çabuk kurumasını sağlayarak aracınızın camlarını gece boyunca açık bırakma zorunluluğunuzu ortadan kaldırır.
Klasik araç koltuğu yıkama yöntemleri ile SİZİN Halı ve Koltuk Yıkama nın benzersiz yöntemini ayıran en temel nokta hiç şüphesiz; % 80 daha az su kullanımıyla yıkanan koltukların 3-4 saat içerisinde tümüyle kuruması ve sizi bir gün boyunca aracınızı ıslak koltuklar ile kullanma zorunluluğunda bırakmamasıdır.
Otomobilinizi yalnızca 1 saat içerisinde tüm detaylarıyla temizliyor, koltuklarınızın sünger kısmının derinlerine ve döşemenin alt tabakasına su geçirmiyor, aşırı su kullanımı ile koltuklarınızın yıpranmasının önüne geçiyor, yaptığımız detaylı temizlik neticesinde araçlarınızın koltuk ve döşemelerinin daha geç kirlenmesine zemin hazırlıyoruz.
Daha az su kullanımının getirdiği bir diğer avantaj; koltuklarınızın nemli kaldığı süreyi azaltarak koku, küf, mantar ve bakteri gibi sağlıksız unsurların yaşamları için elverişli ortamlar oluşturmaması, diğer bir açıdan baktığımızda temizlik esnasında sağlanan hijyenin temizlik sonrasında da devam ettirilmesini sağlamasıdır.